Fizjo 4 Health to miejsce gdzie uzyskasz fachową pomoc w zakresie różnych  form  fizjoterapii i masażu tkanek głębokich.  

Gabinet powstał z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Korzystamy z różnorodnych metod fizjoterapeutycznych, a poprzez łączenie kilku technik znacznie szybciej uzyskujemy oczekiwane efekty.

Podstawą terapii jest dokładna diagnostyka w celu znalezienia przyczyny Twoich problemów oraz wyeliminowania jej.

U nas pozbędziesz się bólu różnego pochodzenia poprzez wyrównanie dysbalansu w napięciach tkanek miękkich oraz odpowiednie ustawienie powierzchni stawowych względem siebie, gdyż równowaga w organizmie to podstawa zdrowia. 

Pomożemy również przy:

  • ograniczeniach zakresu ruchu w stawach,
  • sztywnościach mięśni, stawów
  • skurczach, 
  • powrocie do sprawności po operacjach, kontuzjach, 
  • rwie kulszowej, udowej, barkowej,
  • zespole cieśni nadgarstka, barku,
  • bólach, zawrotach głowy.

Poprzez doskonałą znajomość anatomii, biomechaniki oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie treningu funkcjonalnego potrafimy idealnie dobrać ćwiczenia dopasowane do Twojego schorzenia i nauczyć Cię ich wykonywania. 

Gabinet posiada również możliwość zastosowania nowoczesnej metody wibroterapii przy użyciu specjalistycznej maty leczniczej. Wysyłany przez urządzenie impuls mechaniczny w postaci drgań o różnej częstotliwości aktywuje do pracy mięśnie. Powoduje to wzmożenie przepływu krwi i limfy. Wibracje mogą obejmować całe ciało lub tylko wybrane jego fragmenty.

Dzięki przyjaznemu oraz indywidualnemu podejściu do pacjentów poczujesz się u nas swobodnie i zapomnisz o problemach dnia codziennego. 

Gabinet mieści się w klubie 36minut Złotno, gdzie przy pomocy specjalistycznego treningu na maszynach obwodowych Milon pozostaniesz w sprawności  i zdrowiu na długie lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 


Złotno 7, 94-221 Łódź