Sebastian Pawłowski FIZJOTERAPEUTA/ TRENER PERSONALNY

Od 2016 roku jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od kilku lat łączę swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii z zawodem trenera personalnego, szerząc zdrowy styl życia i pomagając innym. 

Specjalizuję się w masażu tkanek głębokich, technikach relaksacji mięśniowo-powięziowej, terapią w bólach kręgosłupa, treningu funkcjonalnym, siłowo-wytrzymałościowym, konsultacjach dietetycznych. W swojej pracy kieruję się dobrem i bezpieczeństwem podopiecznych,  dbając o prawidłową biomechanikę ćwiczeń i edukację prozdrowotną. 

Cechuje mnie indywidualne podeście do każdego pacjenta, poparte rzetelną diagnozą i skupieniem się na przyczynie problemu. Współpracuję ze sportowcami (sztuki walki, bieganie, kulturystyka, gry zespołowe) oraz z ludźmi narażonymi na konsekwencje siedzącego charakteru pracy, życia. 

Prowadząc treningi personalne kieruję się przede wszystkim potrzebami  klienta, dopasowując do nich swój urozmaicony wachlarz ćwiczeń od siłowych, przez funkcjonalne do mobilizacji stawowo-powięziowych. Nieustannie doskonalę swój warsztat metod pracy z klientami poprzez uczestnictwo w wielu kursach.


Złotno 7, 94-221 Łódź